Varan Konaklama

İçeriğe git

Ana Menü


“Ülkemizin şehirlerarası yolculuk tarihinin yansıması olarak hayatımızda yer alan Varan Konaklama, mola, dinlenme tesis ve işletmeleri 42 yıl önce Türk halkına modern ve konforlu lezzet noktaları ile tanıştırdı.

Otobüsler ve özel araçlarıyla yolculuk yapan insanların mecburi ihtiyaçlarını gidermek, var olan açlıklarını yatıştırmak ve mola vererek yola devam etmesi için bir durak olarak kurulan tesislerin nasıl yiyecek ve içecek alışkanlığı yaratan insanların yolculuklarını güven, konfor ve kesintisiz hizmet sunan, aç olmasanız da yemeden geçemeyeceğiniz tesisler haline gelişinin simgesidir.

  • Tesislerimiz/işletmelerimiz sadece yolculuk yapan misafirlerimizin değil çevre illerde yaşayan insanların da vazgeçilmez keyif ve lezzet noktalarından biri haline geldi.


  • Dönemin yiyecek ve içecek alışkanlıklarına yeni ve farklı bir bakış açısı getirerek, bulunduğu birçok şehirde sosyal hayatın belirleyicisi oldu, ilkleri oldu, hep öncü ve lideri oldu.


  • Mutfaklarda kaliteli gıda ve doğal ürünlerin modern ve hijyenik koşullarda üretilerek sunulmasını sağlayarak, beklentilerin hep bir adım önünde yer almıştır.


  • Varan konaklama işletmeleri olarak biz kaliteli ve farklı ürünlerini, modern teknoloji ve yüksek hizmet standartlarıyla harmanlayarak misafirlerimizin kendisini güvenli ve rahat hissedebileceği yenilik ve değişimin gereklerini yerine getiren  yiyecek ve içecek alanları ve restaurantları ile sizlerin hep yakınınızda olmaya devam edeceğiz.”

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön